Zrzavá kráska ze hřbitovní ulice III. část

10. září 2010 v 15:48 | Valkyrja |  Povídky
III. část
           


               Ležel jsem přitisknutý na ní, mezi jejími roztaženými stehny. Jednou rukou jsem jí hladil po její spodní straně stehna a druhou jsem jí podpíral hlavu. Hladila mě na boku a na zádech. Přitiskl jsem se k ní ještě pevněji a svým beranidlem jsem si razil cestu branami jejího hradu, přičemž ona mi zaryla nehty do zad až jsem musel zasyčet. Když je vytáhla ukáplo z ran pár krůpějí krve, kterou si nanesla na prsty, které si v zápětí olízla. Trochu mne takovéto chování zarazilo, ale když na mě hodila pohled nejnižší nevinnosti, přestal jsem tomu věnovat pozornost. Políbil jsem ji a dál přirážel svůj hřeb. Přirážel jsem tak silně až se otřesy, které jsme vytvářeli donesly přes oltářní stolek k velkému oltářnímu kříži, který se začal otřásat, klinkat a brzy se zhroutil k zemi. Moje milá kráska se rozesmála když kříž dopadl na zem, kde se roztříštil. Po té mi odstrčila a rychle si se mnou vyměnila místo. Sedla si na mne a krouživými pohyby mne začala dráždit. Sednul jsem si a jednou rukou jsem jí chytnul za zadeček a druhou jsem jí rozpustil její dlouhé vlnité vlasy. Začala mne líbat a kousat na krku. To už jsem byl definitivně ztracený.Udělal jsem jen pár rychlých pohybů, když už jsem byl v euforii a slastných křečích.
               V celém kostele zhasli svíce a já se ještě naposledy stačil podívat na svou krásku než jsem omdlel. Vyzývavě se usmála a pak už si nic  nepamatuji.
               Prospal jsem celý den, protože venku už zapadalo slunce. Ležel jsem na rudě povlečené posteli. Měl jsem pocit jakoby mě pálili a  hořeli konečky prstů a tento nepříjemný  pocit mě probudil. Hrozně mě bolela hlava a pálení bylo způsobeno zapadajícím sluncem, které prosvítalo do místnosti zataženými závěsy a dopadalo na mojí ruku. Po škrábancích a kousancích ani stopy, stejně jako po mé milované. Zmizela navždy a jediné co mi zanechala byl dar temnot.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama