slohová práce na téma: CHARAKTERISTIKA

25. srpna 2010 v 22:36 | Valkyrja |  VŠE
1 . kontrolní slohová práce

To jsem Já…
CHARAKTERISTIKA

Osnova:
Ten, koho se bojíte.
Tak jsem tady.
Peklo!!!
Červ svléká kůži.
Dreamer…Ten, koho se bojíte.
   Mezi všemi, o kterých lze rozjímat pod klenbou nebes, nelze nalézt nic, co by více podněcovalo lidského ducha, co by více uchvacovalo smysly, co by více pohoršovalo, co by vyvolávalo více děsu či obdivu, nežli příšery, géniové a ohavnosti, skrze něž vidíme dílo přírody převrácené, zohyzděné a zlomené

Tak jsem tady.
   Nenáviděná, zapíraná a bezmocná. Jak ale můžete nenávidět ty, kteří svůj život už dávno ztratili??? Stali se z nich pochodující zombie, černé ovce bez pastýře, ale přesto ve stádě. Nezbývá než litovat jejich osud, o kterém sami zatím ještě nevědí.
Možná, že jsem ta jediná s bílou srstí a dost možná jsem honáckým psem, který běhá a kouše ovce do nohou.

Peklo
   Křesťané by řekli, že je to místo, kam putují hříšníci, na něž v této ohnivé jámě čeká bolest a utrpení. Proto se ptám: "Čím jsem se provinila já???"
Tímto slovem se dá docela přesvědčivě popsat moje dětství. Myslím, že právě v téhle době jsem se stala tím monstrem, kterým jsem dodnes: beze strachu, bez bolesti, bez vášně a bez lásky. Ovšem i přes tuto velkou ztrátu mi není cizí soucit.Možná že je to vlastnost, která si zaslouží obdiv, dost možná je to slabost, která mne dříve či později zničí stejně jako moje důvěřivost, obětavost, dodávání psychické podpory a sebedůvěry druhým. Když vyčerpají i mé vlastní zásoby, které jsou už tak dost tenké, zanechají mne za sebou a načerpáni novou energií vele pokračují svou cestou.
"Kéž jim bůh odpustí, že mne přivedli na tento svět".

Červ svléká kůži.
   Přestože tenhle svět nenávidím a lidmi vněm pohrdám, tak jsem nikdy nikomu vědomě nechtěla ublížit, nebo se nějak přičinit o jeho utrpení, aniž bych toho později nelitovala nebo to nechtěla odčinit.

Dreamer
   Svět asi nikdy nikdo nezmění.Třeba se nezmění ani můj život, který je pro mne vězením. Proto se mnohdy i za denního světla vydávám do snů. Do nádherných snů plných muziky, lásky a lepších dnů.
Nevěřím ani v Boha ani v Satana.Věřím jen v lepší život pro všechny…..4656545642181845
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama