páteční Bouře

30. srpna 2010 v 16:22 | Valkyrja |  VŠE
  Už delší dobu jsem ležela v dost těžké depresi....Zapříčiněné to bylo mou nešťastnou láskou, tím že jsem skončila u koní, mým dětstvím, úmrtím mého dědy, mojí rodinou u které bydlím a v neposlední ředě tím, že mě chtějí vyrazit ze školy kvůli dlouhodobé nepřítomnosti kterou způsobil úraz na koních.
  Snažila jsem se přijít na to kde tento můj stav koření a kde končí,ale nějak se mi to nedařilo. Neustále jsem chodila v kruzích a nikde východisko.

   Když už jsem měla pocit že vybouchnu, tak mi napsal jeden známí z Prahy, který měl přítelkyni která na tom psychicky byla podobně jako já. Dohodli jsme se že uteču z práce a pojedu k němu. Mamka mi odvezla jako každý den do práce, já počkala až odjede abych mohla jít na autobus do Prahy.Tohle bylo poprvé, co jsem ze školy utekla.
   Celou cestu na bus, jsem měla chuť se strachy otočit a hnát do práce.Nakonec jsem to neudělala. Dojela jsem do Prahy na Evropskou kde na mě už čekal kámoš.Šli jsme k němu domů, kde jsem pařila na compu "Runu", pak jsem zašli na pizzu a prošli jsme si město, teda hlavně kostely. Když jsme se vrátili k němu začali jsme stahovat film a chtěli jsme se pustit vránu,ale nepovedlo se. Napsala jsem mamce, že jsem z práce jela do Práglu za svým fotografem a za kamarádem, že se vrátím až v sobotu, protože u něj budu spát.
   Tohle se mamce nezamlouvalo, tak jsem musela jet po vzájemné dohodě domů.Mezitím mi dorazili moje nové botky...

...psal mi kamarád, jestli s ním nechci jít ke Kozlům. Nazula jsem nové botky a vyrazila.U Kozlů jsem kecali tančili a pak se ozval jeden náš známí, že bubnuje ve Slovance (to je hospoda vzdálená přes celé město od Kozlů). Ve Slovance jsme tančili a užívali večera.
   Zažínala jsem tam cítit, že začínám mít dost, tak jsem se chtěla ubírat k domovu,ale Bohouš mě začal ukecávat že pojedeme k Vočkovi, že jeden jeho nejmenovaný kamarád slaví narozeniny.Byla jsem jasně proti tomu abych se musela této akce účastnit,ale odpor byl marný. Než jsem se nadála byla jsem u Vočka a držela v ruce další pivo. Seznámila jsem se tam s jedním nejmenovaným chlápkem se kterým jsem si byla nucena připít další Tekylou. Pak jsem se šli spolu projít a povídali jsme si o pravicových extrémistech. Nepokrytecky jsem vyslovila svůj názor a on se vůbec neurazil.Když mi byla zima, tak mi půjčil svou košili, kterou mám mimochodem do teď doma.
   Ten zbytek večera bych už nerozepisovala, protože na to nejsem zrovna dvakrát hrdá.Jen napovím, že takto se dáma nechová. Moje čest a nevinnost, nemyslím to tak že bych roztáhla nohy kde komu v opilosti, utrpěli velkou ránu, ale moje psychika se hodila zase do normálu....Na chvíli mi bylo dovoleno zapomenout na toho bastarda otce a zapila jsem dědu....Prostě se mi hodně pročistila hlava!!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama